Zabieg galwanizacji


Galwanizacja to jeden z wykorzystywanych przez nas zabiegów z zakresu prądolecznictwa. Proponujmy go między innymi pacjentom z chorobami zwyrodnieniowymi kości czy stawów, cierpiących na bóle różnego pochodzenia czy osobom, które mają za sobą urazy. Zabieg znakomicie niweluje ból i przyspiesza regenerację uszkodzonych narządów.

Zabieg z wykorzystaniem prądu stałego jest bezpieczny i polecany w przypadku wielu problemów ze zdrowiem. W naszym Centrum wykonują go wykwalifikowani specjaliści, wobec czego można mieć pewność, że przyniesie najlepsze możliwe skutki w zakresie usuwania bólu i leczenia oraz będzie w pełni bezpieczny.

Zabieg galwanizacji

Zabieg galwanizacji może być wykorzystywany w wielu sytuacjach i wykonywany na wszelkie partie ciała, gdyż możliwe jest wykorzystanie elektrod o różnych kształtach. Proponujemy galwanizację anodową i katodową na ciało, a nawet na twarz. Zabieg ten nie jest w żaden sposób nieprzyjemny dla pacjenta, można jedynie odczuwać mrowienie.

Galwanizacja to zabieg, który przyspiesza regenerację uszkodzonych partii ciała dzięki temu, że prąd rozszerza naczynia krwionośne, a więc dana część staje się lepiej ukrwiona, natleniona i odżywiona. Skutkuje to też zmniejszeniem bólu, a więc pacjent może od razu poczuć ulgę, zalecamy jednak poddanie się całej serii zabiegów.