Masaże rehabilitacyjne


masaże rehabilitacyjne

Uraz, kontuzja, wypadek lub zabieg operacyjny prawie zawsze wiążą się z utratą pełnej sprawności. W powrocie do formy pomóc może skuteczna rehabilitacja. Jej częścią powinny być masaże rehabilitacyjne, których celem jest przywrócenie pełnej sprawności, łagodzenie dolegliwości bólowych oraz wzmacnianie partii mięśni, które ucierpiały w wyniku urazu. Masaże te przynoszą szybkie i widoczne efekty.

W naszym centrum możesz liczyć na kompleksową pomoc niezależnie od rodzaju urazu czy problemu z jakim się zmagasz. Nasi doświadczeni masażyści dobiorą najlepszy zestaw zabiegów, który gwarantuje dużą skuteczność. Masaże rehabilitacyjne, jakie znajdziesz w naszej ofercie, pozwolą ci odzyskać sprawność mięśni i stawów oraz zapomnieć o dolegliwościach.

Masaż limfatyczny

Kolejną propozycją Centrum Dobry Brat jest masaż limfatyczny. To rodzaj zabiegu, który ma pozytywny wpływ na cały organizm człowieka, a także jego wygląd i samopoczucie. Na czym polega? To szereg ruchów uciskowych oraz pocieranie ciała w odpowiedni sposób. Rolą wszystkich wykonywanych przez masażystę czynności ma być pobudzenie układu limfatycznego i zapewnienie prawidłowego przepływu limfy.

Co daje ten rodzaj masażu? Przede wszystkim sprawia, że w naszym organizmie limfa krąży sprawnie, co sprawia, że nie musimy martwić się o jej zastoje oraz spowodowane przez nie obrzęki i opuchlizny. Co więcej, masaż limfatyczny ma również pozytywny wpływ na oczyszczanie organizmu z toksyn, a także ujędrnia i wygładza skórę.

Masaż klasyczny

To rodzaj masażu znany od niepamiętnych czasów. Od zawsze przynosił ulgę w napięciu mięśni, relaksował, odprężał i łagodził dolegliwości bólowe. Masaż klasyczny to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mają czasu na wypoczynek, prowadzą siedzący tryb życia, są zestresowane lub mają problemy z zasypianiem. W naszym centrum wykonują go doświadczeni profesjonaliści.

Poddając się masażowi klasycznemu możesz liczyć na zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa, karku oraz ramion. Doskonale odpręża i rozluźnia, dzięki czemu zapomnisz o problemach z zasypianiem. Ten rodzaj masażu to delikatne i spokojne ruchy – możesz więc mieć pewność, że zabieg będzie prawdziwą przyjemnością i chwilą relaksu.

Masaż kręgosłupa

Kręgosłup to niezwykle ważna część naszego ciała, która niestety, często sprawia nam problemy. Nieprawidłowe nawyki dotyczące siedzenia, chodzenia czy podnoszenia ciężarów sprawiają, że często zmagamy się z wadami kręgosłupa, nadmiernym napięciem mięśni oraz bólami. Na szczęście, dobrze wykonany masaż kręgosłupa może znacząco poprawić nasze samopoczucie.

Masaże kręgosłupa dają doskonałe rezultaty. Osoby zmagające się z bólem, zwyrodnieniami czy niesprawnością często ze zdziwieniem odkrywają, że nawet jeden zabieg przynosi ulgę w bólu. Co ważne, w naszym centrum zabiegi te wykonywane są przez profesjonalistów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla twojego zdrowia. Przekonało się o tym już wielu naszych pacjentów.

Korzyści z masaży dla zdrowia

Każdy rodzaj masażu ma inne właściwości, niemniej jednak wszystkie pozytywnie wpływają na nasz stan zdrowia oraz samopoczucie. Masaże odprężają, pozwalają zapomnieć o stresie oraz redukują napięcie mięśni. Dzięki temu osoby, które korzystają z masaży, czują się lepiej, mają więcej energii oraz nie zmagają się z problemami z zasypianiem.

Co więcej, masaż może pomóc w dochodzeniu do zdrowia po kontuzji lub zabiegu operacyjnym, łagodzi dolegliwości bólowe, przyczynia się do polepszenia krążenia w organizmie. Regularne masaże pozwalają również oczyścić organizm z toksyn, a także sprawiają, że nasze ciało staje się sprawniejsze. Słowem, każdy z nas może znaleźć w masażach korzyści dla siebie i swojego zdrowia.

U nas masują najlepsi specjaliści

W naszym ośrodku rehabilitacyjnym pracują wykwalifikowani masażyści, którzy mogą poszczycić się doświadczeniem i wieloletnią praktyką. Dbamy o to, by osoby, które trafiają do nas, mogły mieć pewność, że znajdą się w rękach najlepszych specjalistów, którzy zastosują najbardziej dopasowane do indywidualnych potrzeb techniki masażu.

Następna strona: Hydroterapia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 - liczba głosów, średnia: 4,38 na 5)
Loading...