Masaże relaksacyjne


masaz

12428083851546739178Symbol_OK.svg.hiLomi Lomi Nui

to prastara hawajska sztuka pracy z ciałem.

Wykonywali ją w świątyniach Kahuni (mistrzowie i strażnicy tajemnicy) jako ceremonię oczyszczenia i uzdrowienia Strzegli oni swej tajemnicy aż do ostatnich lat. Masaż ten kryje w sobie filozofię Huny, według której cały świat to wzajemnie przenikająca się energia, którą można wykorzystać do własnych potrzeb.

Celem masażu Lomi Lomi Nui jest praca nad całym bytem człowieka. To nie tylko rozluźnienie napiec w mięśniach, ale również usuniecie blokad wewnątrz człowieka.

12428083851546739178Symbol_OK.svg.hiMasaż gorącymi kamieniami

daje efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi.

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksując i regenerując całe ciało.

Masaż Gorącymi Kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne, którego zadaniem jest przywrócenie sprawności uszkodzonych narządów. Ma również zastosowanie w gabinetach odnowy biologicznej, przyspieszając procesy wypoczynkowe, zwiększając tym samym zdolność wysiłkową organizmu.

12428083851546739178Symbol_OK.svg.hiMasaż czekoladą

to sama przyjemność, jest doskonały gdy człowiek jest zestresowany lub gdy skóra czuje

dyskomfort i jest sucha. Zabieg działa pozytywnie na skórę, gdyż odżywia ją i nawilża, dodatkowo działa na zmysły co razem tworzy idealne połączenie słodkiego relaksu.

Czekolada to źródło energii i najpopularniejsze lekarstwo na melancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin, poprawia nastrój oraz podnosi odporność i chroni układ krążenia.

12428083851546739178Symbol_OK.svg.hiMasaż stemplami

to niezwykły indonezyjski masaż wykonywany przy użyciu stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami.

Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi całe ciało. W miarę jak stają się coraz chłodniejsze rośnie intensywność masażu, co powoduje, że uwalniają się i wchłaniają w rozgrzaną skórę zawarte w roślinach substancje czynne. Olejki eteryczne nasycają powietrze swoim zapachem co daje wspaniałe wrażenie.

Następna strona:Turnusy odchudzające

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 - liczba głosów, średnia: 3,88 na 5)
Loading...