Szkolenia i konferencje


konferencyjna

 

Z pewnością zgodzicie się Państwo, że naturalne piękno i spokojne otoczenie sprzyjają zarówno rozmowom, intensywnym szkoleniom jak i relaksowi podczas firmowej integracji.

Dlatego też zapraszam Państwa do współpracy z Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjnym „Dobry Brat” w Osieku.Aby docenić wszystkie zalety naszego Centrum, najlepiej odwiedzić je osobiście. Malownicze jezioro Kałębie w sercu Borów Tucholskich, jednym z najczystszych, najzdrowszych i najspokojniejszych zakątków Polski, to doskonała lokalizacja.

Warunki noclegowe, propozycje kulinarne i inne atrakcje naszego Centrum znakomicie ją uzupełniają.

Gorąco zachęcam, abyście przybyli Państwo w dogodnym dla siebie terminie do naszego ośrodka i sami przekonali się o jego licznych zaletach!

Proponujemy współpracę w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych oraz pobytów rehabilitacyjnych i rekreacyjnych.

Na Państwa życzenie chętnie stawimy się na spotkanie w odpowiadającym Wam miejscu i czasie, równie chętnie będziemy Państwa gościć w naszym Centrum. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz elastyczni, jeżeli chodzi o warunki współpracy.

Centrum w doskonałej lokalizacji

Centrum Rehabilitacyjno – Rekreacyjne „Dobry Brat” mieści się w samym centrum Borów Tucholskich w odległości z Gdańska 80km autostradą A1 z Bydgoszczy i Torunia 100km. Przepięknie położone nad Jeziorem Kałębie w borach sosnowych w oazie ciszy i spokoju.

Z dobrze przygotowaną bazą hotelową oraz wspaniałą regionalną kuchnią.

Jeśli szukają Państwo ciszy oraz spokoju niezbędnego do twórczego wysiłku i umysłowej koncentracji, a przy okazji również udanego wypoczynku – serdecznie zapraszamy

3 sale biznesowo – szkoleniowe

Dysponujemy salami o wysokim standardzie, z pełnym dostępem do Internetu oraz światła dziennego. Wszystkie sale są doskonale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt przeznaczony do prowadzenia prezentacji.

Najpełniejsza usługa na Pomorzu

My nie pobieramy dodatkowej opłaty za:

  • Projektor multimedialny
  • Flipchart (z blokiem czystego papieru)
  • Kawę powitalną
  • 2 lub 3 przerwy kawowe
  • Dostęp do sieci Internet
  • Możliwość pozostawienia materiałów w zamykanym pomieszczeniu
  • Prezentację informacji o szkoleniu
  • Usługę ksero (do 20 stron)
  • Obsługę recepcyjną

 

Wysoka jakość świadczonych usług

Przyjazna i pomocna obsługa to podstawa udanego spotkania, czy szkolenia. Dlatego pracownicy Centrum Rehabilitacyjno – Rekreacyjnego „Dobry Brat” dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Państwu komfort i pomoc. W czasie przerw uczestnicy mają nieograniczony dostęp do kawy, herbaty, wody i ciastek. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z usługi ksero (do 20 stron), a po zakończeniu dnia szkoleń można pozostawić wszystkie materiały w zamykanej sali.

Elastyczna oferta

Propozycje skorzystania z naszych usług zostały przygotowane w taki sposób, aby to Państwo mogli z łatwością dopasować ją do swych potrzeb. Istnieje wiele możliwości skorzystania z usług Centrum Rehabilitacyjno – Rekreacyjnego „Dobry Brat” np.: wynajęcie sali na 8 godzin, na czas krótszy lub dłuższy, wieczorami czy przedpołudniem – w tygodniu lub w weekend. Na kilka dni z noclegiem lub posiłkami.

Współpraca stała – przenieś do nas Swoje szkolenia

Dla klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z naszych usług posiadamy dodatkowe pakiety związane z organizacją szkoleń:

Przechowanie przedmiotów związanych ze szkoleniem
Aby nie musieli Państwo transportować ich za każdym razem na szkolenie, w naszym magazynie możemy przechować Państwa przedmioty związane ze szkoleniami (bannery, pomoce naukowe, plakaty itp.)

Drukowanie i przygotowanie materiałów szkoleniowych
Możemy również zająć się przygotowaniem technicznym i wydrukowaniem materiałów szkoleniowych na Państwa szkolenie.

Miejsce dla reprezentantów Państwa firmy
Często poza wykładowcą nasi klienci chcą mieć swojego przedstawiciela w centrum szkoleniowym, aby załatwiał z uczestnikami szkoleń kwestie administracyjne. Oferujemy w pełni wyposażone stanowiska biurowe (biurko, telefon, dostęp do Internetu, komputer) na recepcji lub w części biurowej.

Miejsce parkingowe
Dla prowadzącego oraz gości oferujemy możliwość skorzystania z miejsca parkingowego bezpłatnie z monitoringiem.

U nas pożyteczne łączy się z przyjemnym…

 

Następna strona: Pokoje

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - liczba głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...