Wypoczynek nad jeziorem i inne wycieczki


malbork

 

Starając się jak najbardziej uatrakcyjnić Państwu pobyt w naszym Centrum, organizujemy wiele wycieczek zarówno bezpłatnych jak i odpłatnych do takich miejsc jak:

    •  Zamek krzyżacki w Malborku Trzyczęściowa twierdza obronna w stylu gotyckim o kubaturze ponad 250 000 m³. Składa się z zamku niskiego, zamku średniego i zamku wysokiego. Jest to jeden z największych zachowanych zespołów gotyckiej architektury na świecie.

 

    •  Piramida solankowa w Grudziądzu Przewaga inhalacji w obiektach zamkniętych nad tężniami wolnostojącymi polega na równomiernym stężeniu wdychanego jodu, uspokajających bromków oraz innych leczniczych składników solanki. Dokładna regulacja temperatury i wilgotności nasączonego solanką powietrza stwarza szczególny komfort i efektywność inhalacji, która działając na cały system oddechowy, oczyszcza płuca (szczególnie ważne dla palących!), regeneruje system nerwowy, wygładza i nawilża skórę cennymi składnikami solanki.

 

    •  Starogard Gdański Miasto w województwie pomorskim, siedziba powiatu starogardzkiego oraz gminy Starogard Gdański. Miasto leży nad rzeką Wierzycą na Pojezierzu Starogardzkim, jest stolicą i centrum nadwiślańsko -pomorskiego regionu Kociewie, a także jednym z najstarszych miast na Pomorzu.

 

  •  Rezerwat Przyrody Czapli Wierch Nad jeziorem Słone, w celu zachowania fragmentu starego boru sosnowego naturalnego pochodzenia, utworzono rezerwat „Czapli Wierch””. Nazwa rezerwatu wywodzi się od kolonii czapli siwej, której gniazda usytuowane są od kilkudziesięciu lat w koronach starych drzew, rosnących wzdłuż brzegów jeziora.

Następna strona: Sala Wykładowa

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 - liczba głosów, średnia: 4,40 na 5)
Loading...